Coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę. A po modlitwie – czas na działanie!

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 159%

Radio Różaniec to inicjatywa Fundacji Królowej Różańca Świętego, która właśnie wchodzi 4 rok istnienia. Pomysł na tę internetową rozgłośnię wynika z zapotrzebowania na wspólną, regularną modlitwę różańcową, a szczególnie na różaniec pompejański – czyli modlitwę 15 tajemnicami różańca. Różaniec i nowenna pompejańska w Radiu Różaniec jest wielokrotnie w ciągu dnia w różnych wariantach i głosach. Zobacz program

Stale dodajemy też różańcowe audycje oraz wcielamy w życie nowe pomysły:

Na przestrzeni tego czasu trzykrotnie zmienialiśmy serwer radiowy, dbając o to, by jakość przekazu była jak najlepsza. Początkowo z braku Funduszy płaciliśmy z własnej kieszeni, ale wraz ze wzrostem liczby słuchaczy i rosnącymi wymaganiami finansowymi, stało się jasne, że Radio Różaniec musi oprzeć się na swoich słuchaczach. Że powinnismy prosić o pomoc także i Ciebie!

Coroczny rachunek – czeka na zapłacenie

Być może przyjdzie taki smutny czas, kiedy Radio Różaniec przestanie być potrzebne, kiedy ludzie w ogóle przestaną się modlić. Na szczęście trend jest odwrotny: coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę! Początkowo było nas kilkanaście osób, potem kilkadziesiąt, teraz na wieczornej modlitwie jest nas kilkaset osób! Gdyby tylko jeden raz, podczas wieczornego różańca, każda z modlących się osób ofiarowała symboliczną złotówkę, opłacilibyśmy rachunek za serwer w ciągu pół godziny!

Potrzeba 149,99 Euro, czyli około 630 złotych. To opłata na utrzymanie serwera przez cały rok, opłata za jedną fakturę. Są jednak także inne, większe koszty, jakie generuje radio. Były to m.in. koszty dokupienia łącza internetowego i opłacenia zewnętrznych usług, co podwaja wspomnianą kwotę. Dla nas jednak naglącą i najpilniejszą potrzebą  jest opłacenie rachunku radiowego. Dlatego zapraszamy Cię do współdziałania!

AKTUALIZACJA!

Zamówiliśmy nowe nagrania różańca do Radia, stąd podnieśliśmy kwotę zbiórki. Dzięki temu różaniec bedzie jeszce bardziej urozmaicony – nowe głosy i nowe bodźce do modlitwy.

Dlaczego warto wesprzeć Radio Różaniec?

Radio Różaniec słuchają tysiące osób w ciągu dnia. To naprawdę wiele modlitwy. Warto zainwestować w przyzwoitą jakość z szacunku dla nich i… naszych uszu. Podnosimy jakość nagrań ale nie… pensje, bo nasza osobista praca to wolontariat, do którego możesz się włączyć. Jeśli masz ciekawy pomysł na audycję, jeśli znasz się na montażu dźwięku, a może masz swoje nagrania pieśni różańcowych? – Podziel się swoim talentem! Napisz do nas

Odwiedź stronę Radia Różaniec: www.radio.rozaniec.info.

 

rachunek 

 

 

Powiadom znajomych na:

RADIO RÓŻANIEC – CZAS OPŁ(...)
radiorozaniecrachunki
Postęp 159%

Mamy już 2947 z 1850 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Za wszyskich Darczyńców – modlitwa w Radiu Różaniec o godz. 20.30 – w każdy poniedziałek w trakcie trwania akcji z wymienieniem waszych imion.

Dyplom z imiennymi podziękowaniami od Fundacji Królowej Różańca Świętego dla każdego wspierającego od 100 zł.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
GRAŻYNA H50 zł
Regina S100 zł
GRAŻYNA D50 zł
TERESA S486 zł
RENATA G20 zł
Regina J10 zł
Teresa S248 zł
Bozena L50 zł
MARIUSZ W30 zł
Anna K40 zł
Elzbieta B50 zł
Jadwiga K10 zł
Ewa M20 zł
Maria S150 zł
Magdalena L15 zł
Candy B5 zł
Katarzyna S47 zł
REINHOLD P30 zł
Grażyna K20 zł
URSZULA N10 zł
Agnieszka Bałazy10 zł
Wiesław G100 zł
GRAŻYNA D100 zł
Bogusław Machnik100 zł
WITOLD LEON M100 zł
STANISŁAWA B50 zł
Marianna Ś20 zł
Hubert J1 zł
Maria G5 zł
Joanna K20 zł
Romana Ł26 zł
ks.Leszek D100 zł
Janina W50 zł
Pawel D20 zł
BOGUMIŁA Z20 zł
STANISLAW O50 zł
Bożena G20 zł
Ewa J40 zł
Mariusz Waśko 100 zł
Robert Z10 zł
Jadwiga Frąckowiak50 zł
Adam K10 zł
Małgorzata K30 zł
Elżbieta S20 zł
Jadwiga K10 zł
Andrew R1 zł
Daria K7 zł
Daniel P30 zł
Barbara C20 zł
Marek K1 zł
Katarzyna R177 zł
Renata J20 zł
Agnieszka M50 zł
Marel M5 zł
Urszula N5 zł
Barbara O50 zł
Julia M5 zł
Leszek K70 zł
Katarzyna A3 zł