Coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę. A po modlitwie – czas na działanie!

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 144%

Radio Różaniec to inicjatywa Fundacji Królowej Różańca Świętego, która właśnie wchodzi 4 rok istnienia. Pomysł na tę internetową rozgłośnię wynika z zapotrzebowania na wspólną, regularną modlitwę różańcową, a szczególnie na różaniec pompejański – czyli modlitwę 15 tajemnicami różańca. Różaniec i nowenna pompejańska w Radiu Różaniec jest wielokrotnie w ciągu dnia w różnych wariantach i głosach. Zobacz program

Stale dodajemy też różańcowe audycje oraz wcielamy w życie nowe pomysły:

Idziemy wciąż do przodu!

Na przestrzeni tego czasu trzykrotnie zmienialiśmy serwer radiowy, dbając o to, by jakość przekazu była jak najlepsza. Początkowo z braku Funduszy płaciliśmy z własnej kieszeni, ale wraz ze wzrostem liczby słuchaczy i rosnącymi wymaganiami finansowymi, stało się jasne, że Radio Różaniec musi oprzeć się na swoich słuchaczach. Że powinnismy prosić o pomoc także i Ciebie!

Coroczny rachunek – czeka na zapłacenie

Być może przyjdzie taki smutny czas, kiedy Radio Różaniec przestanie być potrzebne, kiedy ludzie w ogóle przestaną się modlić. Na szczęście trend jest odwrotny: coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę! Początkowo było nas kilkanaście osób, potem kilkadziesiąt, teraz na wieczornej modlitwie jest nas kilkaset osób! Gdyby tylko jeden raz, podczas wieczornego różańca, każda z modlących się osób ofiarowała symboliczną złotówkę, opłacilibyśmy rachunek za serwer w ciągu pół godziny!

Potrzeba 149,99 Euro, czyli około 630 złotych. To opłata na utrzymanie serwera przez cały rok, opłata za jedną fakturę. Są jednak także inne, większe koszty, jakie generuje radio. Były to m.in. koszty dokupienia łącza internetowego i opłacenia zewnętrznych usług, co podwaja wspomnianą kwotę. Dla nas jednak naglącą i najpilniejszą potrzebą  jest opłacenie rachunku radiowego. Dlatego zapraszamy Cię do współdziałania!

Dlaczego warto wesprzeć Radio Różaniec?

Radio Różaniec słuchają tysiące osób w ciągu dnia. To naprawdę wiele modlitwy. Warto zainwestować w przyzwoitą jakość z szacunku dla nich i… naszych uszu. Podnosimy jakość nagrań ale nie… pensje, bo nasza osobista praca to wolontariat, do którego możesz się włączyć. Jeśli masz ciekawy pomysł na audycję, jeśli znasz się na montażu dźwięku, a może masz swoje nagrania pieśni różańcowych? – Podziel się swoim talentem! Napisz do nas

Odwiedź stronę Radia Różaniec: www.radio.rozaniec.info.

 

rachunek 

 

 

Powiadom znajomych na:

RADIO RÓŻANIEC – CZAS OPŁ(...)
radiorozaniecrachunki
Postęp 144%

Mamy już 908 z 630 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Za wszyskich Darczyńców – modlitwa w Radiu Różaniec o godz. 20.30 – w każdy poniedziałek w trakcie trwania akcji z wymienieniem waszych imion.

Dyplom z imiennymi podziękowaniami od Fundacji Królowej Różańca Świętego dla każdego wspierającego od 100 zł.

 

Projekt wsparli:

Imię Kwota
LESZEK K50 zł
MIECZYSŁAW LUCJAN C5 zł
LESZEK K30 zł
LESZEK K30 zł
Sylwia K10 zł
Dariusz N20 zł
Justyna N10 zł
Katarzyna R100 zł
Magdalena L20 zł
Magdalena S260 zł
Dorota R10 zł
Renata Krasucka K10 zł
Damian Chodyński5 zł
Ewa Borkowska 50 zł
Monika Piotrowska 20 zł
Ela C10 zł
Magdalena Z5 zł
Dorota Grabiec G10 zł
Barbara M20 zł
Dorota N20 zł
Urszula Piotrowska P20 zł
ewa b20 zł
Tomasz F100 zł
Krystyna A50 zł
Joanna D20 zł