Zobacz, jak możesz włączyć się w dzieło rozpowszechniania nowenny pompejańskiej!

Postęp 37%
Koniec za 23 dni

Już siódmy rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego”. Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest rzeczywiście niska, wynosi 4,90 zł, mimo, że jego objętość wzrosła w tym czasie ponad dwa i pół raza.

Więcej stron na świadectwa!

Z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej. Dlaczego? – Bo choć słowa uczą, to przykłady pociągają! Właśnie świadectwa są tym, co najbardziej zachęca ludzi do modlitwy różańcowej oraz nowenną pompejańską. 

Tak wyglądają świadectwa w naszej gazecie (pierwsze dwie strony świadectw):

rozkladowka3

 

 

Koszty, koszty, koszty…

Zwiększenie liczby stron oznacza jednak wzrost kosztów druku. Aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do Was o wsparcie (m.in. na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl), w celu pokrycia różnicy kosztu druku ośmiu dodatkowych stron. 

Nasz apel jak dotąd zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa! Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji. Zapraszamy do niej i Ciebie. U nas żaden grosz się nie zmarnuje!

Podziękowania dla Darczyńców…

…umieszczamy na początku świadectw wraz z prośbą o modlitwę za nich. Tak one wyglądały w ostanim wydaniu – zobacz na poniższym obrazku. 

Tylko od Ciebie zależy, czy w kolejnym wydaniu znajdziesz się wśród Darczyńców! Gorąco zapraszam Cię do udziału w tej akcji! 

podziekowania2

 

Powiadom znajomych na:

8 STRON DLA "KRÓLOWEJ RÓŻ(...)
baner 8stron krs47
Postęp 37%
Koniec za 23 dni

Mamy już 925 z 2500 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Wszyscy Darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. W specjalnej rubryce podajemy imię oraz inicjał nazwiska z prośbą do Czytelników "Królowej Różańca Świętego" o modlitwę za Was.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
Kinga M5 zł
Monika W40 zł
Anna N50 zł
Tomasz P50 zł
Marzena N30 zł
Romana Ł22 zł
ALINA K20 zł
GABRIELA K20 zł
PIOTR L2 zł
ARNO S45 zł
Anna K1 zł
Anna D70 zł
KRZYSZTOF W10 zł
ALICJA J20 zł
BARBARA S25 zł
Adam K20 zł
MONIKA K0 zł
MAŁGORZATA S50 zł
GRAŻYNA I ZDZISŁAW H50 zł
DANUTA R5 zł
PAWEŁ J10 zł
Anna N50 zł
MARIA G100 zł
ZOFIA B30 zł
DANUTA K50 zł
BARBARA P40 zł
Andrzej Wiesław G10 zł
EWA F100 zł