Pomóż tworzyć dobre, katolickie media! Fundacja Królowej Różańca Świętego prowadzi kilkanaście stron internetowych o szerokim zasięgu i oddziaływaniu.

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 115%

Pomóż tworzyć dobre, katolickie media!

 Fundacja Królowej Różańca Świętego prowadzi kilkanaście stron internetowych o szerokim zasięgu i oddziaływaniu. Zajmujemy się nie tylko szerzeniem różańca i nowenny pompejańskiej (np. www.pompejanska.rosemaria.plwww.zywyrozaniec.pl , www.rozaniec.info ) ale także ostrzeganiem przed niebezpieczeństwami ruchu new age, bioenergoterapii, sekt, satanizmu i płynących z tego zagrożeń duchowych (www.egzorcyzmy.katolik.pl) .

Na co potrzebujemy Twojego wsparcia?

 Na abonament na serwer, który zapewni nam stabilność pracy i rozwój stron. Potrzebujemy wsparcia techniczno – informatycznego, które w razie awarii szybko i skutecznie pomoże w obsłudze i usunięciu problemów. Chcemy się rozwijać i pracujemy nad kolejnymi stronami ewangelizacyjnymi, a obecne strony udoskonalamy. Jednak nie jest to możliwe bez mocnego i stabilnego serwera 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Chcemy być w jak największym stopniu niezależni od reklam. Opłata za serwer to duży wydatek, który nie jesteśmy w stanie bez Twojej pomocy pokryć. Chcemy byś był także częścią naszego zespołu i naszych działań ewangelizacyjnych, które tworzymy w myśl słów; „ Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię!”

Ile potrzebujemy? 

Potrzebujemy ok 2,5 tys. zł na abonament na serwer na kwartał, który spełni wymagania naszych stron i pozwoli na niezakłóconą pracę na nich. Nasze strony odwiedza setki tysiące ludzi, którzy także wysyłają setki zapytań do tych stron. Serwer i jego obsługa informatyczna musi być więc dobrej jakości by strony mogły działać bez zakłóceń.

Jak nas wesprzeć?

Po prawej stronie projektu znajduje się prosta w obsłudze metoda wsparcia rożnymi możliwościami wpłat. Każda nawet nie duża kwota ma dla nas znacznie. Naszą dewizą jest: „ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka”. Takimi „ziarnkami” nasz patron bł. Bartolo Longo zbudował sanktuarium w Pompejach!

Co z tego będziesz miał? 

Tak, wierzymy, że Pan Bóg wynagrodzi każde dobro i wsparcie dobra. Bez Twojego wparcia dobre katolickie media w internecie mogą upaść. Może być zaprzepaszczone dobro. Szerząc z nami katolickie wartości, modlitwę, ewangelizację potrzebujących przyczyniasz się do budowania Bożego Królestwa już tutaj na ziemi. Oprócz zwykłej radości z tego budowania większych darczyńców, którzy wpłacą jednorazowo kwotę 50 zł i więcej, chcemy wyróżnić pamiątkowym dyplomem z podziękowaniem i drobnym upominkiem na znak naszej wdzięczności za włączenie się w ten projekt.

 

Dziękujemy Ci serdecznie za udział w naszych działaniach ewangelizacyjnych. Bóg zapłać!  

 

Powiadom znajomych na:

RÓŻANIEC W INTERNECIE I N(...)
rozaniecwinternecie3
Postęp 115%

Mamy już 2868 z 2500 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Szerząc z nami katolickie wartości, modlitwę, ewangelizację potrzebujących przyczyniasz się do budowania Bożego Królestwa już tutaj na ziemi. Oprócz zwykłej radości z tego budowania darczyńców, którzy wpłacą jednorazowo kwotę 50 zł i więcej, chcemy wyróżnić pamiątkowym dyplomem z podziękowaniem i drobnym upominkiem na znak naszej wdzięczności za włączenie się w ten projekt.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
IRENA K10 zł
BRYGIDA G50 zł
Alicja L5 zł
Janusz I10 zł
KATARZYNA R35 zł
EWA H10 zł
URSZULA N10 zł
PIOTR K20 zł
Agnieszka G20 zł
SŁAWOMIR J20 zł
EWA F150 zł
PIOTR M5 zł
KATARZYNA G100 zł
Boguslawa S200 zł
ALEKSANDRA M20 zł
ALEKSANDRA M20 zł
ANDRZEJ G100 zł
BRYGIDA G50 zł
IRENA K10 zł
Magda K100 zł
Jolanta M18 zł
Romana Ł12 zł
KATARZYNA R35 zł
Alicja L5 zł
Janusz I10 zł
PIOTR K20 zł
EWA H10 zł
HALINA K50 zł
URSZULA N10 zł
Hubert J2 zł
Katarzyna M30 zł
Wiesława W30 zł
Mateusz S30 zł
ALEKSANDRA W50 zł
Przemek S100 zł
Ewa O100 zł
SŁAWOMIR J20 zł
Agnieszka G20 zł
PIOTR M5 zł
KATARZYNA G100 zł
EWA F150 zł
ANDRZEJ K10 zł
KATARZYNA C60 zł
IRENA K10 zł
Marian D100 zł
Beata B20 zł
BRYGIDA G50 zł
KATARZYNA S40 zł
Lidia R5 zł
LESZEK K40 zł
KATARZYNA R35 zł
URSZULA N10 zł
EWA H10 zł
PIOTR K20 zł
Janusz I10 zł
Paulina Z20 zł
LESZEK K40 zł
Małgorzata R100 zł
SŁAWOMIR J20 zł
AGNIESZKA G20 zł
HELENA J50 zł
Hubert J1 zł
Mateusz S10 zł
PIOTR M5 zł
KATARZYNA G100 zł
Magda K50 zł
Artur B30 zł
IWONA L50 zł
HANNA JADWIGA W50 zł
EWA F150 zł