Czas na nową inicjatywę internetową!

Postęp 30%
Koniec za 43 dni

Po sukcesie Kwadransa ze świętym Józefem i Miesiąca z Maryją, czas na nową inicjatywę!

Wielkim sukcesem cieszyły się nasze nabożeństwa zrealizowane i dostępne na naszych kanałach facebookowych i YouTube.  Tysiące ludzi mogło korzystać dzięki temu z ewangelizacji przez internet! Chcemy realizować kolejne cykle miesięcznych nabożeństw.

Rozszerzaj z nami chwałę Michała Archanioła!

Nabożeństwo „Wielkość świętego Michała Archanioła” wydało katolickie wydawnictwo Rosemaria. Teraz  pragniemy aby to cenne nabożeństwo dotarło do wszystkich spragnionych łask. Dotarło za darmo, przez internet! 

Co najbardziej przyciąga ludzi w internecie? Są to filmiki oraz audiobooki. Chcemy połączy jedno i drugie! Wynikiem będzie realizacja nagrania tego nabożeństwa na miesiąc dni. Każdego dnia na naszych licznych stronach facebookowych, internetowych oraz na YouTube ukazywałyby się filmy z nabożeństwa, tak by każdy w swoim domu mógł przeżyć miesiąc ze świętym Michałem Archaniołem. 

Dlaczego właśnie to nabożeństwo?

Swojej duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem". To zdanie stało się impulsem do przywrócenia światu zapomnianego dzieła, które po raz pierwszy trafia do rąk polskiego czytelnika. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam święty ojciec Pio, a które dostał w prezencie na trzydziestą rocznicę otrzymania stygmatów. Niech to wyjątkowe naboże Wesprzyj internetową ewangelizację! 

Aby to nabożeństwo mogło dotrzeć do wszystkich za pomocą internetu, potrzebujemy Twojego wsparcia na realizację nagrania, a zwłaszcza wynajęcie lektora.  Także konieczna jest realizacja materiału graficznego, by publikacja była możliwa na Youtube.

Powiadom znajomych na:

NOWE NABOŻEŃSTWO WIDEO: "(...)
wielkosc0222
Postęp 30%
Koniec za 43 dni

Mamy już 620 z 2100 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Każdy darczyńca, który przeznaczy swój dar na nasz projekt w kwocie powyżej 75 zł dostanie egzemplarz nabożeństwa „Wielkość św. Michała Archanioła"  albo otrzyma prenumeratę „Królowej Różańca Świętego” (do wyboru). Darczyńcy od 200 złotych otrzymają książkę oraz kubek ze św. Michałem Archaniołem.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
Grażyna D50 zł
Anna G50 zł
Ewa W20 zł
Jolanta D100 zł
Romana Ł30 zł
Marcin G200 zł
Dorota U50 zł
Elżbieta B20 zł
Christine B100 zł