Radio Różaniec słuchają tysiące osób każdego dnia. To naprawdę wiele modlitwy. Warto zainwestować w przyzwoitą jakość z szacunku dla nich i… naszych uszu.

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 103%

Radio Różaniec to już ponad trzyletnia inicjatywa. Pomysł na tę internetową rozgłośnię wynika z zapotrzebowania na wspólną, regularną modlitwę różańcową, a szczególnie na różaniec pompejański – czyli modlitwę 15 tajemnicami różańca w jednym ciagu. Różaniec i nowenna pompejańska w Radiu Różaniec jest wielokrotnie w ciągu dnia w różnych wariantach i głosach.

Stale dodajemy też różańcowe audycje oraz wcielamy w życie nowe pomysły! Od 23 marca 2015 r. modlimy się we wspólnych intencjach na żywo o godzinie 20.30 w intencjach zostawionych przez słuchaczy na tej stronie. Od 15 lutego 2017 r. w wybrane dni odbywa się też transmisja na stronie facebookowej, co przyciąga setki osób. Zobacz tutaj. Odwiedź stronę Radia Różaniec: www.radio.rozaniec.info

Ostatnio zrealizowane projekty

Poza już ponad trzyletnim działaniem Radia Różaniec i uruchomieniem transmisji na żywo, udało nam się w ostatnim czasie:

Co przed nami?

Nagrania i audycje odbywają się w dość prowizorycznych warunkach redakcji "Królowej Różańca Świętego". Naszą główną potrzebą jest na chwile obecną:

  1. zakup półprofesjonalnego mikrofonu, który pozwoli nam rejestrować audycje w miejscach, gdzie spotykamy się z ludźmi (czytelnikami "Królowej Różańca Świętego"), w trasach, na naszych rekolekcjach i pielgrzymkach, a także rozmów-wywiadów z osobami zaangażowanymi w szerzenie różańca.
  2. zakup  oprogramowania do edycji i montażu dźwięku – pracując na darmowym oprogramowaniu wciąż natrafiamy na trudności i bariery trudne do przeskoczenia… Wiele razy wskutek zawieszenia się aplikacji traciliśmy efekty długiej pracy… Musimy więc postawić na stabilne, komercyjne oprogramowanie.
  3. zakup i instalacja prostego wygłuszenia echa oraz filtrów, ponieważ obecna jakość audycji pozostawia wiele do życzenia. 

Dlaczego warto wesprzeć Radio Różaniec?

Radio Różaniec słuchają tysiące osób w ciągu dnia. To naprawdę wiele modlitwy. Warto zainwestować w przyzwoitą jakość z szacunku dla nich i… naszych uszu. Podnosimy jakość nagrań ale nie… pensje, bo nasza osobista praca to wolontariat, do którego możesz się włączyć. Jeśli masz ciekawy pomysł na audycję, jeśli znasz się na montażu dźwięku, a może masz swoje nagrania pieśni różańcowych? – Podziel się swoim talentem! Napisz do nas

Powiadom znajomych na:

SPRZĘT DLA RADIA RÓŻANIEC(...)
sprzet dla radia rozaniec
Postęp 103%

Mamy już 1900 z 1850 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Nasze inicjatywy, aby móc się rozwijać, muszą być tworzone w przyzwoitych warunkach dźwiękowych. Pomóż zdobyć Radiu Różaniec sprzęt, dzięki którym podniesie się jakość naszych audycji.   

Projekt wsparli:

Imię Kwota
ALICJA Ł10 zł
ALICJA Ł10 zł
Danuta B30 zł
Marcin B147 zł
Dorota O30 zł
LESZEK K30 zł
Teresa A A20 zł
Alina 20 zł
Bogdan D232 zł
Mira P15 zł
Magdalena M30 zł
Danuta G30 zł
Artur B30 zł
Ewa K40 zł
Beata B30 zł
Bogdan Janik50 zł
Ewa G60 zł
Paweł P10 zł
Tom F15 zł
Monika W10 zł
Marek W1 zł
Alicja Ł20 zł
Witek C20 zł
Michal P100 zł
Dorota M5 zł
Elzbieta W50 zł
Andrzej Gabryel D30 zł
Renata M10 zł
Magdalena N70 zł
Agata B50 zł
Daniel M10 zł
Aleksander H20 zł
edyta d20 zł
Krystyna S100 zł
Renata C30 zł
Urszula M50 zł
Dorota K100 zł
Barbara S3 zł
Zbigniew W50 zł
Roman Winiarski50 zł
Damian B10 zł
Marek S100 zł
Dawid S20 zł
Halina C10 zł
Marek W2 zł
Marek M30 zł
Ewa H20 zł
Marek K70 zł