Film jest już gotowy, czas do dalszych działań!

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 101%

Kim dla nas współczesnych jest Michał Archanioł? Czy jego misja wciąż trwa? Czy odczuwamy jego obecność? Czy objawienia i interwencje św. Michała wpływają na losy świata? – Te pytania towarzyszyły nam podczas prac nad filmem „Broń nas w walce!”. To prawie trzy lata wyjazdów w miejsca znane i te zapomniane, a tak ważne dla kultu św. Michała. Przebyliśmy ponad 30.000 kilometrów. Odbywaliśmy rozmowy z ludźmi oddanymi św. Aniołowi. Towarzyszyliśmy peregrynacji cudownej figury. Jest to pierwszy w Polsce film tak dogłębnie poruszający tematykę św. Michała i zrealizowany za naprawdę niskie koszty w porównaniu z innymi podobnymi produkcjami.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim Darczyńcom za hojność. Udało się nam zrealizować wspaniały film, który – wierzymy w to - ma się stać ważnym narzędziem ewangelizacji.

Anielska ewangelizacja przez film!

Trudna sytuacja na świecie i w Polsce pokazuje jak bardzo jest to potrzebny film. „Broń nas w walce!” pobudza wiarę, inspiruje do nawrócenia i zmiany. Pokazuje moc św. Michała, której doświadczyć może każdy z nas! Wielu ludzi potrzebuje takiej zmiany, uwolnienia od szatańskich sideł, poznania św. Michała. Dlatego film ten powinien stać się ogromnym dziełem ewangelizacyjnym. Nie tylko w Polsce!

Aby tak się stało musimy w pierwszej kolejności jak najszerzej informować o filmie. Jednak by działania przyniosły oczekiwane rezultaty potrzebujemy Twojej pomocy na tych płaszczyznach: promocji filmu w Polsce i tłumaczenie go na języki obce.

Promocja w Polsce

Niezbędna jest promocja w internecie, bez której nie dotrzemy z anielskim przesłaniem do tych, którzy na nie czekają. Myślimy także o reklamie w katolickich gazetach. I tutaj także są to niemałe koszty. Żaden wydawca prasy katolickiej nie udostępnia przestrzeni za darmo: wszystko generuje koszty. Grafik, papier, drukarnia… Niewielka reklama w prasie katolickiej to koszt przynajmniej 3 tysięcy złotych, a stawki w tygodnikach katolickich sięgają nawet kilkunatu tysięcy! To kwoty, które przekraczają możliwości naszej Fundacji.

Tłumaczenie filmu na języki obce

Chcemy także, aby inne narody poznały moc św. Michała! Aby tak się stało należy przetłumaczyć film na inne wersje językowe głównie język angielski i włoski. Wiemy bowiem jak wygląda sytuacja w Europie, każdy kto zobaczył nasz film zrozumie iż Europa „porzuciła” św. Michała jako swego patrona. Pojawiły się konkretne pomysły, aby film udostępnic Zachodniej Europie. Może on obudzi w jakimś zakresie cześć do Michała Archanioła? Może otworzy oczy Europejczykom na ich sytuację i wskaże wyjście z niej? Tym wyjściem jest pójście za Świętym Archaniołem, który woła "Któż jak Bóg!".

Trzeba wykorzystać potencjał tego dzieła dla innych krajów. Tutaj w grę wchodzi wykorzystanie lektora językowego, tłumaczenie na języki obce i wgranie późniejsze do filmu, synchronizacja z obrazem. Są to specjalistyczne prace montażowe, nie należące do tanich.

Drodzy Czciciele Michała Archanioła!

Z Waszą pomocą możemy zrealizować te ewangelizacyjne zamierzenia. Bez osobistej pomocy wielu z Was to się może nie udać. Skoro jednak udało się zrealizować ten ważny film to wierzymy, że uda się z nim dotrzeć do jak największej liczby odbiorców w kraju i za granicą!

Wspierając to dzieło stajecie się apostołami świętego Michała. Wierzymy, że Archanioł będzie Was szczególnie wspomagał jako darczyńców filmu, który ma się stać ważnym narzędziem ewangelizacji.

Niespodzianki dla Darczyńców!

W duchu wdzięczności pragniemy odzajemnić się Darczyńcom prezentami, które wykonujemy własnoręcznie lub osobiście dostarczyliśmy z ważnych miejsc. Przygotowaliśmy dla Was specjalne „Anielskie pakiety”.

Każdy Darczyńca:

Czy dołączysz do pomocy temu dziełu?

Ufamy, że tak!

Któż jak Bóg!

A tak wyglądają prezenty od nas dla Darczyńców:

Film:

film prezent

Oliwa superiore, limitowana:

oliwa prezenty

Koszulki z motywem z filmu:

Do wyboru barwa i rozmar koszulki

koszulki prezent

 

 

 

 

 

Powiadom znajomych na:

ROZSZERZAJ Z NAMI CHWAŁĘ (...)
michal archaniol zbiorka
Postęp 101%

Mamy już 7045 z 7000 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Od 50 zł – nowość: film o Michale Archaniele
Od 120 zł – film + limitowana oliwa św. Michała najwyższej klasy superiore
Od 200 zł – film +koszulka z motywem z filmu o Michale Archaniele 

Projekt wsparli:

Imię Kwota
Anna Zajaczkowska Z50 zł
Krzysztof C200 zł
Stanisław S30 zł
Aleksandra R20 zł
Beata T200 zł
Adam S50 zł
Adam K20 zł
Jaroslaw P200 zł
Maria S55 zł
Danuta i X50 zł
Ewa R60 zł
Marek P100 zł
Michał H50 zł
Barbara R50 zł
Eleonora K100 zł
Zofia H50 zł
Maria D150 zł
Maria R100 zł
Anna Mikulska200 zł
Joanna S50 zł
Anna S50 zł
Agnieszka W50 zł
Alicja W60 zł
Grzegorz S50 zł
Bożena S50 zł
Ewa B220 zł
Mateusz D20 zł
Jolanta G50 zł
katarzyna G10 zł
iwona S100 zł
Radoslaw R20 zł
Hubert J5 zł
Ania M50 zł
Przemek S200 zł
Jolanta A120 zł
Bogusława G20 zł
Katarzyna R20 zł
Stan A75 zł
KRYSTYNA Ś1000 zł
JANINA G30 zł
Barbara J120 zł
Michał J210 zł
Joanna L120 zł
Elżbieta B20 zł
Stanisław S30 zł
BOGDAN M150 zł
Ania U20 zł
Beata B130 zł
Beata T100 zł
Bogusława r100 zł
Marta G100 zł
Barbara B10 zł
Adam W50 zł
Robert M200 zł
Anna S50 zł
Joanna M130 zł
Michał P50 zł
Aurelia W50 zł
Adam W10 zł
DANA D50 zł
EWA O100 zł
Joanna Zakrzewska30 zł
Natalia C50 zł
Mirosława M120 zł
Anna D130 zł
Edward D200 zł
EWA K200 zł
ELŻBIETA S100 zł
Wiesława Nosek100 zł
ELŻBIETA R100 zł
MARIA J90 zł
Irena Janic100 zł
Anna R20 zł
Romana Ł20 zł