Nowenny.pl łączą w modlitwie! Dołącz do pomocy tej inicjatywie!

Postęp 18%
Koniec za 35 dni

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za udział w poprzednim etapie! Kontunuujemy naszą inicjatywę, by zakończyć projekt odświeżania strony nowenny.pl.

Dzięki stronie www.nowenny.pl tysiące osób modli się codziennie nowennami. Każdego dnia płynie nieprzerwany strumień modlitwy do różnych świętych i błogosławionych. Jest to jedyna tego typu inicjatywa w internecie ciesząca się dużą popularnością. Pozwalająca nie przeoczyć żadnego dnia nowenny oraz znaleźć odpowiednią dla siebie nowennę i terminy. Jednym słowem dzień bez nowenny to dzień stracony dla tysięcy użytkowników tej strony.

Tworzymy nowe nowenny.pl!

Każdy kto odwiedzał jeszcze niedawno stronę nowenny.pl widzi iż jest była dość skromna by nie powiedzieć przestarzała, zarówno jeśli chodzi o grafiki jak i o funkcjonalność. Dotychczas co prawda spełniała swoje zadania jednak każda strona ma swoją „żywotność” i granice możliwości. Na obecny czas strona potrzebuje gruntownego odświeżenia, nowych grafik, nowego, ulepszonego skryptu informatycznego oraz nowoczesnych aplikacji. Wszystko co pozwoli przyciągnąć do strony nowych użytkowników modlących się z nami!

Nowoczesna piękna strona = więcej modlących!

„Jak cię widzą tak cię piszą”. Kto odwiedza nieciekawe graficznie i mało funkcjonalne strony internetowe? Niestety wygląd w tym wypadku ma znaczenie. A jeszcze większe funkcjonalność. Chcemy połączyć jedno i drugie. Jest to konieczność aby ta inicjatywa modlitewna mogła się rozwijać.

Ojciec Piośw. Faustyna

Przykładowa grafika na stronę, która może stać się prezentem dla Ciebie!

Zaczęliśmy już prace nad nową stroną!

Jest zaplecze, są pierwsze kroki, ale brak jest środków. Jako Fundacja od lat prowadząca szeroką ewangelizację w internecie mamy odpowiednie doświadczenie i wsparcie techniczne. Wiele jednak zadań zlecamy profesjonalistom na zewnątrz jak np. prace informatyczne i graficzne, które są najdroższą częścią unowocześniania strony nowenny.pl. I tutaj musi zdać się na Was drodzy przyjaciele Fundacji Królowej Różańca, użytkownicy strony nowenny.pl

Na co?

Oto lista nadchodzących zmian:

Co Ty będziesz z tego mieć?

Dzięki Twojej pomocy strona nadal będzie mogła łączyć tysiące osób w nowennie w każdym dniu. To duża zasługa. Bez pomocy strona zacznie się „sypać” i z braku prac będzie musiała w przyszłości zostać zamknięta, gdyż nie będzie funkcjonalna. Strumień modlitwy nowennowej zostanie przerwany. Poprzez swoją wpłatę podtrzymasz ten strumień i sprawisz, że po przebudowie strony będzie on płynął wartkim nurtem. Nic nie jest tak ważne bowiem jak modlitwa! Sprawia ona, że to co niemożliwe staje się możliwe, a to co trudne staje się łatwe. Jako darczyńca będziesz miał/a w tym udział.

Darczyńco, wybierz swojego świętego!

Dla darczyńców, którzy wesprą stronę datkiem powyżej 150 zł mamy prezent. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie ulubionego świętego, którego grafika pojawi się na naszej stronie. Ręcznie malowana, unikatowa ilustracja, w pieknej ramie może stać się ozdobą Twojego domu.

Taka oprawiona grafika może trafić także do Ciebie!

Wpłacając powyżej 150 zł możesz wybrać, którego świętego z nowenny.pl chcesz otrzymać, a artysta grafik przygotuje go dla Ciebie!


Święty Jan Chryzostom pisał: „Nic nie jest tak ważne jak modlitwa. Kiedy modlimy się, otwierają się dla nas wszystkie skarbce niebieskie”. Niech te słowa przyświecają każdemu korzystającemu ze strony nowenny.pl i wspierającym to dzieło!

Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Zespół „wdowigrosz.pl” 

 

 

 

 

 

Powiadom znajomych na:

ODŚWIEŻAMY NOWENNY.PL - I(...)
banerilustracjeversja3
Postęp 18%
Koniec za 35 dni

Mamy już 830 z 4500 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Każdego z Darczyńców otaczamy modlitwą w Radiu Różaniec (w poniedziałki o 20.30).

Darczyńcy od 150 zł otrzymają oryginał ręcznie namalowanej ilustracji z naszej strony, oprawiony w ramę z passe-partout.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
Przemek S200 zł
Maria R250 zł
Grzegorz P100 zł
Maria S200 zł
Mateusz S10 zł
Helena F20 zł
Marian Z50 zł