Pomóż tworzyć dobre, katolickie media! Fundacja Królowej Różańca Świętego prowadzi strony i transmisje internetowe o szerokim zasięgu

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 130%

Twórz z nami dobre, katolickie media!

Fundacja Królowej Różańca Świętego prowadzi kilkanaście stron internetowych o szerokim zasięgu i oddziaływaniu. Zajmujemy się nie tylko szerzeniem różańca i nowenny pompejańskiej (np. www.pompejanska.rosemaria.plwww.zywyrozaniec.pl ) ale także ostrzeganiem przed niebezpieczeństwami ruchu new age, bioenergoterapii, sekt, satanizmu i płynących z tego zagrożeń duchowych (www.egzorcyzmy.katolik.pl). Od roku prowadzimy nową stronę z intencjami www.prosimy.pl, rozwijamy portal Maryjny www.krolowa.pl oraz nową www.jozef.krolowa.pl z nabożeństwiem miesięcznym do św. Józefa.

Na co potrzebujemy Twojego wsparcia?

Na abonament na serwer, który zapewni nam stabilność pracy i rozwój stron. Potrzebujemy wsparcia techniczno–informatycznego, które w razie awarii szybko i skutecznie pomoże w obsłudze i usunięciu problemów. Chcemy się rozwijać i pracujemy nad kolejnymi stronami ewangelizacyjnymi, a obecne strony udoskonalamy. Jednak nie jest to możliwe bez mocnego i stabilnego serwera.

Ponieważ podjęliśmy się wielu prac z początkiem roku 2021, to mamy wyjątkowo dużą górkę skumulowanych płatności w postaci opłat jednorazowych. 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Chcemy być w jak największym stopniu niezależni od reklam. Opłata za serwer to duży wydatek, który nie jesteśmy w stanie bez Twojej pomocy pokryć. Chcemy byś był także częścią naszego zespołu i naszych działań ewangelizacyjnych, które tworzymy w myśl słów; „ Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię!”

Ile potrzebujemy? 

Potrzebujemy ok. 2 tys. zł na abonament na sam serwer na kwartał, który spełni wymagania naszych stron i pozwoli na niezakłóconą pracę na nich. Nasze strony odwiedza setki tysiące ludzi, którzy także wysyłają setki zapytań do tych stron. Serwer i jego obsługa informatyczna musi być więc dobrej jakości by strony mogły działać bez zakłóceń. Dodatkowe usługi pochłaniają kilkaset złotych miesięcznie, średnio 50-1000 zł kwartalnie.

Jak nas wesprzeć?

Po prawej stronie projektu znajduje się prosta w obsłudze metoda wsparcia rożnymi możliwościami wpłat. Każda nawet nie duża kwota ma dla nas znacznie. Naszą dewizą jest: „ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka”. Takimi „ziarnkami” nasz patron bł. Bartolo Longo zbudował sanktuarium w Pompejach!

Co z tego będziesz miał? 

Tak, wierzymy, że Pan Bóg wynagrodzi każde dobro i wsparcie dobra. Bez Twojego wparcia dobre katolickie media w internecie mogą upaść. Może być zaprzepaszczone dobro. Szerząc z nami katolickie wartości, modlitwę, ewangelizację potrzebujących przyczyniasz się do budowania Bożego Królestwa już tutaj na ziemi. Oprócz zwykłej radości z tego budowania darczyńców, którzy wpłacą jednorazowo kwotę 50 zł i więcej, chcemy wyróżnić drobnym upominkiem - audiobook na CD pt. "Wielkość św. Michała Archanioła"! - na znak naszej wdzięczności za włączenie się w ten projekt a darczyńcy którzy wpłacili 100 zł i więcej otrzymają dodatkowo pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Dziękujemy Ci serdecznie za udział w naszych działaniach ewangelizacyjnych. Bóg zapłać!  

 

Powiadom znajomych na:

RÓŻANIEC W INTERNECIE... (...)
rozaniecwinternecie2
Postęp 130%

Mamy już 3242 z 2500 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Szerząc z nami katolickie wartości, modlitwę, ewangelizację potrzebujących przyczyniasz się do budowania Bożego Królestwa już tutaj na ziemi.

Oprócz zwykłej radości z tego budowania darczyńców, którzy wpłacą jednorazowo kwotę 50 zł i więcej, chcemy wyróżnić drobnym upominkiem - audiobook na CD pt. "Miesiąc z Maryją"! - na znak naszej wdzięczności za włączenie się w ten projekt a darczyńcy którzy wpłacili 100 zł i więcej otrzymają dodatkowo pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
EWA F150 zł
JANINA G50 zł
BRYGIDA G50 zł
KATARZYNA R50 zł
Paweł N10 zł
AGNIESZKA G20 zł
SŁAWOMIR J20 zł
PIOTR M5 zł
Marcelina B20 zł
EWA F150 zł
BRYGIDA G50 zł
ZOFIA I JANUSZ I10 zł
MONIKA M50 zł
EWA H20 zł
KATARZYNA R50 zł
PIOTR K20 zł
PAWEŁ N10 zł
Adam B1200 zł
AGNIESZKA G20 zł
HALINA O20 zł
Marcin B100 zł
PIOTR M5 zł
SŁAWOMIR J20 zł
IRENA Ś100 zł
EWA F150 zł
Łukasz G10 zł
Kornela O50 zł
Bogusia W20 zł
STANISŁAW I HANNA M100 zł
HANNA S44 zł
BRYGIDA G50 zł
JOLANTA F50 zł
Elżbieta M100 zł
Lidia R10 zł
JANUSZ i ZOFIA I10 zł
Marianna B200 zł
Lucyna J45 zł
PIOTR MARCIN K20 zł
URSZULA N10 zł
EWA H20 zł
Ewa O50 zł
EDYTA Ł50 zł
Krzysztof K3 zł
PAWEŁ N10 zł
AGNIESZKA G20 zł
BRONISŁAW i BARBARA C20 zł