Korzystając z internetu, bardzo często nie zastanawiamy się nad kosztami utrzymania stron i serwerów. Tymczasem potrafią być naprawdę spore…

Postęp 9%
Koniec za 38 dni

Z radością promujemy różaniec w internecie!

Przez Radio Różaniec, przez publikowanie świadectw różańca i nowenny pompejańskiej na stronach i mediach społecznościowych, poprzez artykuły maryjne, coraz częściej przez dedykowane audycje. Pomysłów nam nie brakuje, brakuje za to środków… Stąd prośba do Ciebie: pomóż nam w utrzymaniu naszych serwisów. Nawet niewelka kwota, lecz wpłacana regularnie, co miesiąc, będzie dla nas cenna.  

Kilka słów o profilu naszych działań internetowych: nasza działalność jest zogniskowana wokół:

Każdego roku nasze strony odwiedza ponad 10 milionów osób. Serwer nie stoi bezczynnie… 

Już kilkakrotnie przenosiliśmy się na nowsze serwery z powodu rosnącego zapotrzebowania. Wszystko ma swoje koszty. Jednym z najpoważniejszych problemów, z którymi musimy się zmierzyć w trakcie naszej działalności, są stałe opłaty. Utrzymanie jednego tylko serwera jest drogie, a dodajmy, że nasza Fundacja dźwiga również i inne obciążenia finansowe. Obsługa wszystkich naszych inicjatyw generuje poważne kwoty.

Od połowy grudnia 2017 do lutego 2018 przenieśliśmy wszystkie nasze strony na nowy, szybszy i wydajniejszy serwer. Dzięki temu udało nam się zredukować miesięczny koszt utrzymania stron oraz opieki administracyjnej z 888 do 720 złotych. Jest to opłata za sam serwer. Koszty te nie obejmują naszej osobistej pracy (członkowie Fundacji pracują na zasadach wolontariatu) i osób, którym wypłacamy wynagrodzenie za pomoc. 

Połączmy siły!

Żeby utrzymać internetową działalność i myślec o jej rozwoju, potrzebujemy stałego, finansowego wsparcia. Zależy nam zwłaszcza na drobnych ale regularnych wpłatach. Możesz zadeklarować stałe odprowadzanie określonej kwoty ze swojego konta na rachunek naszej Fundacji, z regularnością np. comiesięczną. Nawet niewielka kwota, przekazywana w ten sposób, będzie dla nas cenna. 

Ustawiony cel zbiórki to opłaty kwartalne za serwer. Wierzymy, że uda się dopiąć celu!

Dołącz do grona wspierających rozpowszechnianie dobrej nowiny w internecie!

Powiadom znajomych na:

RAZEM SZERZYMY RÓŻANIEC W(...)
rozaniec w internecie
Postęp 9%
Koniec za 38 dni

Mamy już 185 z 2160 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Za wszyskich Darczyńców – modlitwa w Radiu Różaniec o godz. 20.30 – w każdy poniedziałek w trakcie trwania akcji z wymienieniem waszych imion.

Dyplom z imiennymi podziękowaniami od Fundacji Królowej Różańca Świętego dla każdego wspierającego od 100 zł.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
Bogdan M20 zł
GRZEGORZ P50 zł
Marek M30 zł
Daniel S10 zł
Piotr R75 zł